שיקום הפה

שיקום הפה הוא תהליך מורכב השונה מאדם לאדם וההזדקקות לו יכולה לנבוע מסיבות של גיל, תאונה, מחלה, עישון, הזנחה ועוד. השיקום אמור לכלול גם את הצד הרפואי וגם את הצד האסטטי. המסלול הנבחר לאדם הזקוק לשיקום הפה לוקח בחשבון את כל הדברים שצוינו וכמובן נלקח בחשבון גם התקציב שבידו. שיקום הפה, כשמו כן הוא, כולל את כל איזור הפה: מלבד השיניים יטופלו במידת הצורך גם עצמות הלסת, החניכיים ורקמת הלחיים. שיקום הפה הוא תהליך רב חשיבות שעשוי ליצור מפנה דרמטי בחייו של כל אדם שאיבד את יכולת האכילה הנורמטיבית ואת היכולת לדבר ולחייך בטבעיות. למזלנו אנו חיים בתקופה שהדבר אפשרי ולמרות שמחיר הטיפול עלול להיות לעיתים מעל ומעבר ליכולתו הכלכלית של האדם הזקוק לו, יש ביכולתו של הרופא להציע לו שיטות זולות יותר ולחולל שיקום שיסיע לו באכילה, בעיכול ובתחושת הביטחון העצמי שלו יש שיקום המכונה שיקום נייד, שהיה מקובל בטרם הומצאה טכנולוגיית ההשתלות. מדובר בשיניים תותבות המחליפות את השיניים החסרות, מאפשרות לאדם לאכול כמו בן אדם, לעכל כהלכה ולהינות ממזונו.

שיניים תותבות מאפשרות לו לאדם לתקשר בחופשיות עם הסביבה ללא הבושה המתלווה לחסרון שיניים. שיקום נייד אינו יקר ושווה לכל נפש אך יש לקחת בחשבון שהוא זמני וכעבור מספר שנים נחוץ יהיה להחליף את התותבת. שיקום קבוע, מבוסס על טכנולוגיות מתקדמות ביותר ומורכבות שביכולתן לפתור את רוב בעיות הפה, הלסת והשיניים, לשנות לטובה במידה ניכרת את המראה ואף למנוע בעיות עתידיות. השיקום הקבוע הכולל שתלים דנטליים, התקדם ביותר מבחינת טכנולוגית והוא נותן מענה לשנים רבות, זהו טיפול יעיל, אסטטי ולא ארוך שבסופו המטופל יהיה לא רק מרוצה אלא מאושר. שנים של סבל, אי נחת, קשיי אכילה ופגיעה בבריאות יגיעו לקיצם. במרפאה של ד”ר וותד תוכלו למצוא פתרון לכל התחלואים שבפיכם. אם יש לכם בעיות בלסת או בחניכיים, אם אתם זקוקים לניתוח כירורגי, אם נושא האסטטיקה הוא בראש מעייניכם, ד”ר ותד התמחה בכל התחומים הללו ולא תצטרכו לרוץ ממומחה ומומחה. לאחר בדיקה קפדנית ומעמיקה הכוללת מידע על מצב בריאותכם הגופני והנפשי וקבלת מידע על הסטורית השיניים שלכם יקבע הרופא יחד עמכם מהו הטיפול המועדף. הטיפול השיקומי הקבוע יכלול:

  • טיפולי שורש.
  • טיפולים למניעת מחלות חניכיים.
  • התקנת גשרים זמניים וכתרים שונים.
  • שחזור שיניים.
  • השתלות עצם חניכיים.
  • ניתוחי לסת.
  • השתלות שיניים.
  • סידור עצמות ורקמות לחיים.

בתור צעד ראשון, בחרו את הרופא המתאים לכם ביותר, הפגשו עם מספר רופאי שיניים, בדקו מחירים, טכנולוגיות ומומחיות ולכו אחר צו לבכם. צלצלו אלינו לקביעת תור לבדיקה חינם ולקבלת הצעה תכנית טיפולית מתאימה.

לקוחות ממליצים

הגעתי למרפאתכם כשמצב השיניים שלי היה ירוד- ויחד עימו גם מצב הרוח. לא היה ביכולתי לאכול כאוות נפשי, ולחייך בפה שלם. לאחר הטיפול המסור ,שהיה עטוף ברגש, סימפטיה, אכפתיות וליווי יד ביד לאורך כל הדרך היום אני אדם חדש, ללא חששות ופחדים

הגעתי לד”ר וותד בעקבות המלצת גיסתי שלאחר מאמצי חיפוש מאומצים טענה באוזני “מצאתי את הרופא האולטימטיבי”…ובכן..סקפטית לחלוטין, לאור העובדה שידעתי את מהות הטיפול המחכה לי ואת הזמן שיידרש למימושו

ברצוני לשתף אתכם במעט מן החששות והפחדים שהיו לי כאשר הגעתי למרפאה שלכם.לא בדיוק ידעתי מה צריך לעשות רק הבנתי שאני זקוקה לטיפול רציני. לאחר חקר די נרחב הגעתי למרפאה שלכם בעקבות המלצה של חבר של חבר אחר.

מאמרים אחרונים

מחיר השתלות שיניים

אפשר להבין שאדם הזקוק להשתלת שיניים מנסה, לקראת ההחלטות שעליו לקבל ובראש ...

ד”ר ותד רופא שינים

ד
אם תשאלו את ד"ר ותד כיצד הופכים לרופא שיניים מקצועי, הוא מיד יענה: לומדים 6 ...

מרפאת שינים בנתניה

מרפאת שינים בנתניה
ברח' יהודה פרח  10 בקרית השרון בנתניה נמצאת מרפאת השיניים של ד"ר וותד. ...